Blog

Ankara Doğum Hastanesi Bebekler Çalınıyor iddiası Hangi Hastane burası

Gerçeğin Peşinde programı gündeme bomba gibi düşen bir haber ile devam ediyor.

Ankara‘da bir hastane ve bebeklerinin çalındığını iddia eden kişiler. Ankara’da hangi hastane? Özellikle yayına bağlanan kişilerin bebekleri çerez gibi dağıtılıyor ve bu hastanede doğum yapan kişilerin de sanki Kurban Bayramı’nda kurbanlık keser gibi hastanede doğum yaptırıldığını belirtiyorlar. Serap Paköz bu olayın peşine düştü Ve kesinlikle bırakmayacaklarını belirterek ailelere bir umut olmaya çalışıyor.

Çocukları öldü denilen aileler röportajları akla gelmeyecek olaylar anlatıyorlar. Bir Mağdur olan kişi şunları söylüyor “benim çocuğum erkekti, doğum yaptıktan sonra çocuğumun Kafatasının gelişmediğini söylediler ve öldü denildi. Fakat benim çocuğum erkek olacaktı bana gösterilen bebeğin kız olduğunu gördüm ve şüphelendim” dedi.

Bunun üzerine Ankara’da bulunan doğum hastanesinin hangi hastane olduğunu öğrenmek isteniliyor. Bu hastane bilinirse daha bu olaya müdahil olacak bir çok kişinin olabileceği düşünülüyor. Çünkü yüzlerce bebeğin doğduğu hastanede bir çok kişinin bebeğinin öldüğü söylenerek kendilerine teslim edilmediği ve belediye tarafından toplu şekilde gömüldüğünü söyleyen hastane görevlileri, bebekleri ailelere teslim etmiyorlar.

Bakalım Gerçeğin Peşinde TV8 kanalında ekip olarak bu işi çözebilecek mi? Yetkililer bu konu hakkında ne yapacak? Merak ile izleyenler bekliyor.

Comment here