Çukur tekrarı ne zaman hangi gün oynuyor saat kaçta?

Show TV kanalında yılın en iyi dizilerinden biri olan Çukur bölümleri çok başarılı bir şekilde devam ediyor ve izleyenlerden tam not almayı başardı.

Pazartesi günleri Show TV’de saat 20:00 de bir önceki bölüm özetinin hemen ardından yeni bölümü yayınlanıyor. Ama izleyenler bazen işleri dolayısı ile veya başka bir neden ile yeni bölümü izleyemiyor ve Çukur dizisi bölüm tekrarlarını arıyor. Aslında buda dizinin ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesidir.

Haberimizde sizlere bu konuda yardımcı olmak istedik ve Çukur dizisi bölüm tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta olduğu ile alakalı bir araştırma yaptık sonuç olarak haberimizin devamında olan gün ve saatlerde dizinin tekrarı yayınlanıyor.

22:30 ve 00:45 de aynı pazartesi bölüm tekrarı veriliyor… Salı günü 00:30 da Çukur tekrarı, çarşamba 02:45 de Çukur tekrarı, perşembe 01:15 de Çukur tekrarı, Cuma günü Çukur tekrarı yok, cumartesi günü 00:15 de Çukur tekrarı, Pazar 14:00 de Çukur tekrarı gündüz Çukur tekrarı sadece Pazar günü var.

Ahmet Suat

Gündemi takip ederim ve haberleri kendi görüşüm ile yazmayı seven bir kişiyim. Şimdi Şiirlerin Efendisi Haber sitesinde yazmaktan çok mutluyum, sevdiğim habercilik işini özveri ile yapmaya gayret ediyorum. mailto:siirlerinefendisi.com@gmail.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.