Fehmi Özcan’ın ölümünde korkunç şüphe!

Yanarak öldüğü sanılıyordu fakat yapılan araştırmalar sonucunda vücudunda yedi bıçak darbesi olduğu ortaya çıktı Fehmi Özcan nasıl öldü?

Fehmi Özcan nasıl öldü?

Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan ölümü cinayet mi, değil mi nasıl öldü?

Gerçeğin Peşinde programına katılan kardeşleri olayın araştırılmasını istiyor. Ancak bu olayda ailenin ikiye bölündüğü görüldü bir kısım aile üyesi Fehmi’nin kendisini öldürdüğünü söylerken stüdyoya katılan kardeşleri ise bunun bir cinayet olduğunu iddia ediyorlar.

Fehmi Özcan ses cihazı koydu

Serap hanım bunun nedenini stüdyodaki kardeşlerine sordu. Olay aslında evde bilgisayara çocukların dövüldüğü düşüncesi ile konulan bir ses kayıt etme cihazı ile başlıyor. Fehmi Özcan, bu ses cihazını koyduktan sonra hiç düşündüğü gibi bir olay ile karşılaşmıyor. Evine başka erkeklerin girdiğini ve bu erkeklerin seslerinin geldiğini aynı zamanda bu seslerin uygunsuz sesler olduğunu ailesine anlatıyor. Bunun üzerine aile neler olduğunu araştırınca bu erkek seslerinden birisininde Fehmi Özcan’ın erkek kardeşine ait olduğu iddia ediliyor.

Feride Özcan ailenin şüphelendiği gelin

Aile bu nedenlerden dolayı Fehmi’nin öldürüldüğünü düşünüyor, yanan aracın içinden çıkarılan ilk olarak yanarak öldü denilen Fehmi Özcan’ın daha sonra vücudundan yedi bıçak darbesi çıkması da olayı cinayet şüphesine götürüyor. Aile gelinleri Feride’den şüpheleniyor ve programda canlı yayında iddiaları yanıtlayacak.

Ahmet Suat

Gündemi takip ederim ve haberleri kendi görüşüm ile yazmayı seven bir kişiyim. Şimdi Şiirlerin Efendisi Haber sitesinde yazmaktan çok mutluyum, sevdiğim habercilik işini özveri ile yapmaya gayret ediyorum. mailto:siirlerinefendisi.com@gmail.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.