Blog

Metehan’ın Annesinin kim olduğu belli oldu!

Gerçeğin Peşinde programında uzun zamandır annesini arayan Metehan en sonunda istediğine kavuştu. Metehan bugün Serap Paköz hanım ve DNA testi sonuçlarını açıklayan uzman ile stüdyoda annesinin kim olduğunu tüm izleyenler ile birlikte öğrendi.

Aslında DNA testleri sonuçları açıklanırken, büyük heyecan vardı ama ilk belli olan sonuç olumsuz çıkınca herkes bir üzgünlük yaşadı ancak diğer test sonucu bir umut oldu ve programın uzman konuğu bu testin sonucunun da olumsuz olduğunu söyledi.

Son olarak Ayşe hanımın DNA testi açıklandı ve işte yıllar sonra Metehan’ın annesi biyolojik olarak bulundu. Herkes çok sevinirken nedense Metehan hiç sevinmiş gibi görünmedi ve stüdyoda soğuk hava esti. Hemen devreye Serap hanım girdi ve Metehan’a; Anneni görmek istiyor musun ziyaretine gidecek misin?” sorusunu sordu ama pek istenilen cevap gelmedi.

Metehan “bilmiyorum” dedi. Daha sonra canlı yayına Metehan’ı büyüten anne ve biyolojik anne telefon bağlantısı ile katıldı ama Metehan’ı büyüten anne Serap hanım ile kısa bir tartışma yaşadı. Serap hanıma “Sen” diye hitap etmesi sonucu Serap hanım; “Lütfen ben size siz diye hitap ediyorum siz bana sen diye hitap ediyorsunuz” dedi. Ancak bu soğuk ortamdan sonra Metehan’ın kızkardeşi; “Abicim seni bekliyorum, patatesleri kızartıyorum” demesinden sonra Metehan, “tamam abim” dedi. Her ne olursa olsun yine bir kayıp olayı Gerçeğin Peşinde TV8 programında mutlu bitti.

Comment here