Blog

Olay Yeri programına gelen ihbar sinirleri bozdu

Star TV kanalında yayınlanan Balçiçek İlter hanımın sunduğu Olay Yeri programında, Samsun’da kaçırılan İlknur ile ilgili ismini vermek istemeyen bir kişi telefon bağlantısı ile canlı yayına katıldı.

Karadeniz de kaçırılan İlknur hakkında ihbar geldi

Balçiçek hanım, bu kişiye ne gibi bir ihbar da bulunacaksınız dedi ve bu şahıs “ben İlknur’u tanımam ama kaçıran Mahmut’u tanırım, kardeşini ailesini tanıyorum” dedi. 50 gün önce Mahmut’un İlknur’u kaçırdığını, 50 gün geçtikten sonra kızı geri vermeyeceğini ifade ediyor. İlknur’un ailesinin para istediğini de vurgulayan isimsiz kişi Mahmut 50 bin lira verirse İlknur’un ailesinin bu olaydan vazgeçeceğini belirtiyor.

Balçiçek İlter, Karadenizliler mert olur delikanlı olur

Olayın devamında Balçiçek İlter çok sinirlendi ve “Karadenizliler mert olur delikanlı olur” diyerek telefondaki ismini vermek istemeyen şahsa sert ifadelerde bulundu. Stüdyo dahil programın uzman konukları da bu olay karşısında tepkilerini belirttiler. Sevdiği kişi ile nişanlanan İlknur, Mahmut tarafından kaçırıldı ve bu şahıs kesinlikle İlknur’u geri vermeyeceğini vurguluyor. Bunun üzerine Balçiçek İlter, “Muz Cumhuriyetinde mi yaşıyoruz” dedi. Ama İlknur’un bu olayda gönlü varsa kendisi bilir dedi ama ismini vermeyen kişi hala Karadeniz de kaçırılan kız geri verilmez iddiasında devam ediyor. Merak ile bu olayın sonunu izleyenler bekliyor. Adam en son noktayı koyuyor ve “iyi bulun kızı çıkarın çıkarabiliyorsanız çıkarın” dedi.

Comment here