Soner Gülnaz… Firari sahte Estetisyen kaçarken yakalandı!

4 kişiye dudak dolgusu yapan kendisini Doktor diye tanıtan Soner Gülnaz firar etmişti. Daha sonra Yunanistan’a Kaçarken sahte estetisyen yakayı ele verdi.

Firari sahte Estetisyen kaçarken yakalandı!

17 yıl hapis cezası ile yargılandığı davadan tahliye olmuştu

Akşam gazetesinin haberine göre; Kendisini estetik uzmanı olarak tanıtıp hemşire Merve Keleş ve 4 kişiye daha dudak dolgusu ve botoks yapan, Aslında kadın kuaförü Soner Gülnaz, 17 yıl hapis cezası ile yargılandığı davadan tahliye olmuştu. Fakat hırsızlık suçundan cezası olan Gülnaz tutuklandığı Adana açık ceza infaz Kurumu’ndan kaçtı. Polis özel bir ekip ile Gülnazı Mersin’den Yunanistan’a deniz yolu ile kaçma ihtimalini düşünerek tedbir almıştı. Gülnaz Seyhan’da bir yakınının evinde saklandığı öğrenilince bölgede 6 saat pusu kuruldu.

Beklemenin sonunda yakalanan Gülnaz gazetecilere;

“Swinger çetesini ortaya çıkardım. Bütün şahısların hepsini biliyorum. Cezaevinde üzerime adam yolladılar. Kapalı cezaevinin daha iyi şartlarda olduğunu duydum, bu nedenle firar ettim” dedi. Mağdurlarına estetik operasyon yaptığı yönündeki iddiaları kabul etmeyen Gülnaz, “Ben değil, doktor yaptı” dedi.

Hemşire Merve’yi tanınmaz hale getiren

Özellikle hemşire Merve’yi tanınmaz hale getiren ve Merve Keleş’in dudaklarını kendisini estetik Doktor olarak tanıtan Gülnaz yaptığı hatadan dolayı hemşire Merve’nin dudaklarının aşırı şişmesine sebep olmuştu ve hemşire Merve Keleş tedavi altına alınmıştı.

Ahmet Suat

Gündemi takip ederim ve haberleri kendi görüşüm ile yazmayı seven bir kişiyim. Şimdi Şiirlerin Efendisi Haber sitesinde yazmaktan çok mutluyum, sevdiğim habercilik işini özveri ile yapmaya gayret ediyorum. mailto:siirlerinefendisi.com@gmail.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.